Repasované elektrické skútry a vozíky pro seniory (nejen)

Čtyřkolky a tříkolky pro seniory v této kategorii jsou repasované. Nabízíme pouze elektro skútry od zavedených značek s desítky let dlouho historií. Sami je vybíráme a repasujeme v našem servisním středisku. Na repasované elektrické skútry poskytujeme záruku 18 měsíců. Repasovaný vozík od svobodapohybu.cz je díky záruce a kvalitnímu repasování lepší volbou než elektrický skútr z bazaru nebo druhé ruky. Na nabízené elekro vozíky v této kategorii máme k dispozici náhradní díly, a rádi vám pomůžeme po skončení záruky. Součástí ceny je doprava vozíku po celé ČŘ až k vám. Samozřejmostí je důkladné zaškolení při předání. Jako dárek také obdržíte reflexní vestu a držák na hole. Zakládáme si na osobním přístupu, rádi vám poradíme.

✅ Repasované vozíky se zárukou 18 měsíců. ✅ Zdarma doručení elektrického skútru a zaškolení po celé ČR. ✅ Držák na hole a vesta zdarma.

Více o tom, jak probíhá repasování skútrů

Své první kroky ve výrobě začala lucemburská firma SHOPRIDER® Mobility Product podnikat už v roce 1978. Jako první vyvinula a použila u svých skútrů „T“ rukojeť. V současnosti patří mezi největší světové výrobce skútrů a ročně jich prodá více než 40 tisíc po celém světě. Shoprider Mobility Product je držitelem stovek patentů. Kvalita jejich produktů je neoddiskutovatelná.

Zobrazuji všech 15 výsledků

Zobrazuji všech 15 výsledků