Afikim

Svobodapohybu.cz je oficiálním patnerem výhradního dovozce skútrů Afikim. Dodáváme nejnovější i starší ověřené modely tříkolek a čtyřkolek této značky. Na všechny nové skútry Afikim poskytujeme záruku 2 roky. Izraelský výrobce Afikim Electric Vehicles je celosvětově známý a působí na trhu už více než 50 let.
K řízení elektrických skútrů nepotřebujete řidičák. Tyto skútry jsou vhodné pro seniory, invalidy a uživatele s omezenou pohyblivostí. Elektrickou tříkolku či čtyřkolku Afikim dovezeme zdarma až k vám domů a zároveň vás zaškolíme. Ukážeme vám jak se skútr řídí a celkově vás seznámíme s jeho funkcemi. Ke každé elektrické čtyřkolce či tříkolce Afikim také dostanete zdarma bezpečnostní vestu a držák na hole. V případě jakékoliv poruchy, skútr rádi opravíme v zázemí našeho servisu i po záruční době. Pokud budete s čímkoliv chtít poradit, třeba s výběrem modelu, neváhejte a volejte na: 722 945 094, rádi vám pomůžeme.

Více o značce SHOPRIDER® Mobility Products

Své první kroky ve výrobě začala lucemburská firma SHOPRIDER® Mobility Product podnikat už v roce 1978. Jako první vyvinula a použila u svých skútrů „T“ rukojeť. V současnosti patří mezi největší světové výrobce skútrů a ročně jich prodá více než 40 tisíc po celém světě. Shoprider Mobility Product je držitelem stovek patentů. Kvalita jejich produktů je neoddiskutovatelná.

Zobrazuji všech 65 výsledků

Zobrazuji všech 65 výsledků