Elektrické čtyřkolky pro seniory (nejen)

Bezpečné, pohodlné a velmi užitečné elektrické čtyřkolky vám vrátí svobodu pohybu. Rozhodněte se pro model, který bude vyhovovat vašim potřebám a požadavkům. Malé skútry jsou vhodné zejména do interiérů, střední a velké jsou ideální do měst a na výlety do přírody. K řízení nepotřebujete řidičské oprávnění. Jízdu na skútru se naučíte snadno a rychle. Elektrické čtyřkolky jsou vhodné pro seniory, hendikepované a osoby s omezenou pohyblivostí. V nabídce najdete modely pro dva, se zastřešením a jinými výhodami. V ceně skútru je školení, doprava a příslušenství (držák na hole, bezpečnostní vesta). Na nové čtyřkolové skútry poskytujeme záruku 24 měsíců a na repasované 18 měsíců. Rádi vám zajistíme servis i po skončení záruky.

✅ Záruka 18 nebo 24 měsíců. ✅ Čtyřkolku přivezeme a zaškolíme vás zdarma po celé ČR ✅ Držák na hole a vesta zdarma.

Seznamte se s vlastnostmi elektrických čtyřkolek

Elektrické čtyřkolky mají masivnější přední část a celkově působí robustněji, zejména to pak platí u větších modelů. Mají velké a velmi pohodlné sedadlo, které skvěle zapadá do vzhledu čtyřkolek.

Díky silné a mohutné konstrukci je jízda na nich velmi pohodlná, což jistě oceníte při dlouhých prožíďkách. Velké elektrické čtyřkolky se vyznačují také velmi dobrou stabilitou.
Střední i větší modely mají delší podvozkovou část. Šířka u skútrů je různá. Menší a střední modely jsou široké maximálně 80 cm. Tyto čtyřkolové skútry pak bez problémů projedou i užší nákupní uličkou v supermarketu.

Pro koho jsou elektrické čtyřkolky vhodné?

K jízdě na elektrické čtyřkolce nepotřebujete řidičák. Naučit se jezdit na tomto skútru je snadné. Po té, co vám vůz přivezeme, vás zaškolíme. Ovládání lze snadno upravit tak, abyste mohli řídit (brzdit) pomocí jedné ruky. Případně lze také elektrický skútr uzpůsobit pro nožní ovládání. Čtyřkolové elektrické skútry jsou vhodné tedy nejen pro hendikepovaná či seniory, ale mohou být velmi nápomocné i pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Přečtětě si o rozdílech mezi novými a repasovanými skútry

Vybírejte z nových i repasovaných skútrů se zárukou na svobodapohybu.cz. Jsme oficiálním partnerem výhradního zastoupení značek Afikim a Shoprider pro Českou republiku. Na nové elektrické čtyřkolky uvedených značek poskytujeme záruku 2 roky.

Zánovní elektrické skútry v naší nabídce jsou od prověřených výrobců a dovážíme je ze zemí západní Evropy. Jednotlivé skútry pečlivě vybíráme. Repasování provádíme profesionálně v zázemí našeho servisu. Po té skútry důkladně testujeme. Na repasované elektrické čtyřkolky poskytujeme záruku 18 měsíců. Se skútrem vám rádi pomůžeme i po skončení záruky. Disponujeme náhradními díly.

Zobrazuji všech 52 výsledků

Zobrazuji všech 52 výsledků