Elektrické tříkolky pro seniory (nejen)

Praktické, pohodlné a bezpečné elektrické tříkolky vám usnadní každodenní život. Pro jízdy ve městě, na výlety do přírody či do interiéru. K řízení nepotřebujete řidičák, ovládání je intuitivní. Nabízíme nové i repasované elektrické tříkolky se zárukou od prověřených tradičních značek. Elektrické tříkolky pro seniory a hendikepované jsou vhodné také pro další osoby, které chtějí získat svobodu pohybu.  Vyberte si elektrickou tříkolku podle svých specifických potřeb: pro dva jezdce, se střechou, širšími pneumatikami, do terénu nebo jinou vychytávkou. Zakládáme si na osobním přístupu. Rádi vám poradíme, stačí zavolat.

✅ Záruka 18 až 24 měsíců ✅ Držák na hole a vesta jako dárek ✅ Individuální přístup ✅  Doprava a zaškolení zdarma

Seznamte se s vlastnostmi elektrických tříkolek

Maximální rychlost elektrických tříkolek se pohybuje mezi 12 až 18 km/h. Na jedno nabití ujedou tyto skútry vyšší desítky km. Záleží vždy na vybraném modelu. Tyto skútry jsou více stabilní než malé a střední modely elektrických čtyřkolek.

Tříkolové elektrické skútry mají více prostoru pro nohy v přední části. Pro ještě vyšší komfort při jízdě lze do nich namontovat i opěrky chodidel. Také je lze vybavit příslušenství jako je košík či držák na hole. Pro jízdy i za nepříznivého počasí jsou pak ideální skútry se střechou.

Tříkolky pro seniory a hendikepované jsou díky své šířce ideální pro jízdu i v omezenějších prostorách, jako jsou například uličky supermarketů. Střední modely, vhodné i do města či do přírody, jsou široké obvykle 50–⁠70 cm. Tříkolové elektrické skútry lze snadno rozložit a opětovně složit, což umožňuje jejich převážení v automobilu. V porovnání s čtyřkolkami mají nižší hmotnost. Tříkolky pro dva mají vyšší nosnost a jsou tak vhodné pro dva cestující i pro větší uživatele.

Pro koho jsou elektrické tříkolky vhodné?

K jízdě na tříkolce nepotřebujete řidičské oprávnění. Ovládání vás naučíme při předání skútru. Potřebnou jistotu získáte po pár zkušebních jízdách. I díky tomu jsou tříkolky vhodné pro seniory, kteří již nemohou nebo nechtějí řídit klasický automobil.

Ovládání lze snadno upravit na ovládání jednou rukou. Skútr pro vás můžeme upravit na nožní ovládání. Tříkolové elektrické skútry jsou vhodné i pro osoby s různým handicapem.

S výběrem konkrétního modelu tříkolky vám rádi pomůžeme, tak aby přesně vyhovovala vašim potřebám. Neváhejte nám kdykoliv zavolat.

Pro seniory Pro hendikepované Bez řidičáku Pro každého

Přečtětě si o rozdílech mezi novými a repasovanými skútry

Na svobodapohybu.cz si můžete vybrat z nových tak i repasovaných elektrických tříkolek, vždy se zárukou.

Na nové elektrické skútry značek Afikim a Shoprider poskytujeme standardní dvouletou záruku. Jsme oficiálním partnerem  výhradního zastoupení těchto značek pro Českou republiku.

Na repasované elektrické tříkolky v naší nabídce poskytujeme záruku rok a půl. Zánovní elektrické skútry si sami vybíráme a dovážíme ze v zemích západní Evropy a následně je profesionálně repasujeme v zázemí našeho servisu. Před uvedením do prodeje jsou elektrické tříkolky důkladně otestovány. Všechny repasované tříkolky jsou od léty prověřených kvalitních výrobců. Disponujeme náhradními díly, takže vám rádi pomůžeme i po skončení záruky.

Nové skútry od oficiálního partnera Profesionálně repasováno se zárukou 18 měsíců Jistota servisu

Informace o objednávce, předání a zaškolení

Elektrickou tříkolku si můžete snadno poptat pomocí našeho eshopu. Stačí kliknout na tlačítko mám zájem a vyplnit jednoduchý formulář. Následně vás budeme telefonicky kontaktovat, pro potvrzení a upřesnění detailů předání. Skútr si můžete také rovnou objednat pomocí telefonu, rádi vám pomůžeme s výběrem a zodpovíme všechny případné dotazy.

V domluveném termínu vám tříkolku přivezeme až k vám po celé ČR. Při předávání vás důkladně seznámíme s ovládáním tříkolky, nabíjením, natavením sedadla a opěrek, a podobně. Na vše budete mít dostatek času.

Kromě tříkolky vám předáme kupní smlouvu, a dárky: držák na hole a reflexní vestu.

Doprava po celé ČR zdarma Důkladné zaškolení Individuální přístup, rádi poradíme

Zobrazuji všech 35 výsledků

Zobrazuji všech 35 výsledků