Pride Zolar

54 000 

Repasovaný elektrický invalidní skútr ideální do terénu. Vhodný pro těžší uživatele, nosnost 181 kg. Není potřeba řidičské oprávnění. Rychlost až 15 km/h. Záruka 18 měsíců. Doprava a zaškolení po celé ČR zdarma!

Zdarma ke každému skútru držák na hole a bezpečnostní vesta.

Popis

Repasovaný elektrický invalidní skútr Pride Zolar

Pride Zolar je moderní elektrická tříkolka sportovního vzhledu. Je to ideální elektrický skútr pro seniory, hendikepované a všechny, kteří chtějí získat znovu svobodu pohybu. Tento prémiový elektrický skútr se silným motorem oceníte na dlouhých výletech do přírody i při pohybu po městě. Pohodlně si dojedete na nákupy, navštívíte příbuzné nebo zařídíte, co potřebujete.
Pride Zolar je vhodný i pro těžší uživatele, má maximální nosnost 181 kg.
Nepotřebujete řidičský průkaz!

Holandská kvalita

Elektrický skútr nejen pro seniory Pride Zolar (označení SC614) pochází od vyhlášeného výrobce Pride Mobility. Byl vyroben v Holandsku, máte tak jistotu, že splňuje ty nejpřísnější evropské normy. Někdy se můžeme setkat i s jeho čtyřkolovou variantou. Ta je vyráběna v Austrálii pod licencí Pride Mobility.

Silná elektrická tříkolka nejen přírody

Motor o výkonu 800 W, pohodlné odpružení, velká kola a světlá výška – 14,6 cm předurčují tento elektrický skútr k dlouhým výletům do přírody, po polních cestách a také do kopcovitého terénu, kde by už by méně výkonné skútry problémy. Velké kola o rozměrech 33 cm (13 „) jsou vynikající v terénu. Odpružení je nastavitelné, můžete si ho přizpůsobit podle terénu, v kterém se právě pohybujete.
Pride Zolar se vyznačuje skvělou manévrovatelností, kterou oceníte v městském provozu.

Snadné ovládání

Ovládání elektrického  skútru Zolar  je navrženo tak, že jej zvládne prakticky každý. Zatáčíte pomocí řídítek a zrychlení dosáhnete zmáčknutím páčky plynu. Řídítka prošla inovací, takže jsou ještě pohodlnější.

Vždy bezpečný

V Pride Zolaru je použitý uzavřený hydraulický brzdný systém kombinovaný s brzděním motorem (rekuperace). Toto řešení je spolehlivé a bezpečné. Při brzdění je zároveň využito motoru (rekuperace). Na středovém panelu se nachází zrcátko pro sledování provozu za vámi. Pro noční vyjížďky je skútr vybaven silnými LED světlomety. Samozřejmostí jsou směrová a brzdná světla. V případě, že bude zapotřebí, můžete kdykoliv použít silný klakson.

Pohodlí

Velká  sedačka vyrobena z odolného nylonu poskytne dostatek pohodlí i na dlouhých cestách. Sedačka je otočná o 180 °. Opěrky jsou vyklopitelné pro pohodlné nastupování.

Jezdit na Zolaru zvládne každý

Elektrický skútr Pride Zolar se ovládá pomocí páček a otáčení volantu. Výrobce volant oproti předchozím generacím vylepšil pro ještě lepší ergonomii. Řízení je možné provádět obouručně, případně jen jednou rukou.

Na středovém panelu se nachází LCD displej informující o aktuální rychlosti, stavu nabití akumulátorů a venkovní teplotě. Pod displejem se nachází dostatečně velká tlačítka pro ovládání světel, blinkrů a klaksonu.

Záruka 1,5 roku

Na elektrický invalidní skútr Pride Zolar poskytujeme 18 měsíční záruku. Případné opravy rychle vyřešíme v našem servisu. Vy tak můžete začít znovu jezdit co nejdříve. Rádi vám pomůžeme i po  uplynutí záruční doby.

Půjčte si Pride Zolar na zkoušku

Vyzkoušejte si Pride Zolar na svých oblíbených trasách. Stejně jako ostatní elektro skútry z naší nabídky vám ho rádi zapůjčíme. Zápůjčka je možná i na delší období, například po dobu trvání nemoci nebo rehabilitace. Pro více informací nás prosím kontaktujte. Pride Zolar přivezeme až k Vám.

Content missing