Vše o nákupu

Pokud potřebujete s čímkoliv pomoci nebo poradit, neváhejte nám kdykoliv zavolat!

Jak probíhá nákup

Po té, co kliknete u vámi vybraného zboží na tlačítko „Mám zájem“ a vyplníte své kontaktní údaje, vás budeme osobně telefonicky kontaktovat a upřesníme detaily související se zbožím a jeho předáním. Můžete nám také kdykoliv zavolat na 722 945 094, rádi vám pomůžeme s výběrem.

Poptávka je zcela nezávazná!

Skútr přivezeme zdarma až  k vám, abyste si jej mohli naplno vyzkoušet. Také vás zaškolíme v jeho používání a rádi vám zodpovíme jakékoliv dotazy s ním související.

Prodej je podložen řádnou smlouvou a fakturou, jejíž kopii obdržíte při předání.

Na nové i repasované skútry v naší nabídce poskytujeme záruku.

Repasované skútry

Skútry v naší nabídce označené jako repasované pocházejí ze zemí západní evropy. Po té, co je přivezeme do ČR je kvalitně repasujeme v našem servisním středisku. V průběhu repasování provedeme kompletní diagnostinku, vyměníme opotřebované díly za nové a odstraníme případné drobné kosmetické vady. I přes to, že se jedná o použité zboží, poskytujeme 18 měsíční záruku.

Nové skútry

Elektrické invalidní tříkolky a čtyřkolky, které nejsou označeny jako repasované jsou nové přímo od oficiálního dodavatele. Poskytujeme standardní záruku 2 roky.

Záruka

Na nové tříkolky a čtyřkolky poskytujeme záruku 2 roky.

Na veškeré repasované skútry v naší nabídce poskytujeme záruku 18 měsíců. Záruka se nevztahuje na baterii.

Pro uplatnění záruky nás kontaktujte. Po dobu, kdy bude váš skútr v opravě, bude-li to nutné, vám rádi poskytneme náhradní skútr.

Pozáruční servis

Postaráme se o váš skútr i po vypršení záruční doby. V zázemí vlastního servisu děláme servis většiny značek. Během času, kdy je skútr v opravě, vám rádi zapůjčíme náhradní.

Skútr přivezeme až k vám

Skútr přivezeme zdarma do místa vašeho bydliště nebo na jinou adresu, kterou určíte. Můžete si tak el. skútr před koupí dobře prohlédnout a vyzkoušet. V případě zájmu můžeme přivést více různých modelů pro porovnání a vyzkoušení.

Osobní převzetí

Pokud si chcete převzít skútr osobně, kontaktujte nás. Po domluvě je možné předání v našem výdejním místě.

Poštovné/Přeprava

Elektrické skútry vzhledem k rozměrům a nutností seznámení zákazníka s jeho užíváním neposíláme poštou.

Příslušenství ke skútrům a další méně rozměrné položky můžeme zaslat na vaši adresu. Neváhejte nás kontaktovat. Fakturu a smlouvu náležící ke zboží zaslanému poštou obdržíte na email.

Platba

Platbu za zboží je možné provést hotově při převzetí zboží nebo převodem na účet uvedený v kontaktech.

Obchodní podmínky a GDPR

 

 

Přečtěte si, jak vybrat elektrickou tříkolku nebo čtyřkolku

[pt_view id=“4993708k1q“]