Mini Crosser M2

47 000 

Repasovaný elektrický skútr pro seniory Mini Crosser M2 dánské značky vyniká jedinečným designem a perfektním zpracováním. Nastavitelné zadní odpružení. Bezpečnost skútrů Mini Crosser je ověřena crash testy. Rychlosti 12–⁠15 km/hod, v souladu s českou legislativou – skútr bez řidičáku. Elektrická tříkolka pro seniory M2 má nosnost 175 kg. Oproti předchozímu modelu je Mini Crosser M2 vybaven velkým skvěle čitelným displejem. Mini Crosser M2 má pohodlné ergonomické křeslo, které je plně polohovatelné a lze ho snadno přizpůsobit pro každého řidiče (bez nástrojů). Mini Crosser M2 v provedení tříkolka má velmi dobrou manévrovatelnost a snadno se ovládá. Vybaven předním světlometem, brzdovými světly a blinkry. Vyšší zabezpečení díky ruční brzdě.

Skútr dovezeme až k vám po celé ČR, při předávání vás důkladně seznámíme s používáním. Tříkolka Mini Crosser M2 prošla důkladným repasováním v našem servisu, a poskytujeme na ní záruku 18 měsíců.

Kategorie: ,

  Prostor pro vaše dotazy a nezávaznou poptávku

  Kontaktní udaje využijeme pouze k zodpovězení vašeho dotazu.

  Popis

  Elektrická tříkolka Mini Crosser M2

  Mini Crosser M2 je kvalitní elektrická tříkolka pro seniory. Patří mezi velice spolehlivé a pohodlné elektrické skútry. Jedná se o kvalitní dánský výrobek navržený tak, aby obstál v náročném skandinávském klimatu. Pro výrobce elektrických skútrů Mini Crosser je bezpečnost na prvním místě, proto podrobuje své skútry pro seniory crash testům. Na první pohled vás zaujme svým neobvyklým elegantním designem. Silný motor a propracované odpružení jej předurčuje pro pohodlnou jízdu v náročném terénu. Má nastavitelné zadní odpružení, které nenajdete u žádné jiného elektrického skútru pro seniory. Mini Crosser M je vybaven zadní ruční brzdou zvyšující bezpečnost. Dojezd elektrického skútru pro seniory s novými bateriemi o kapacitě 110 Ah je až 80 km. Reálný dojezd se vždy odvíjí od zvolených baterií, jejich kapacity, terénu a váhy jezdce. Elektrická tříkolka je vybavena LED brzdovými světly a blinkry a předním silným světlometem.

  Elektrická tříkolka Mini Crosser M je vybavená luxusní polohovatelnou sedačkou. Sedadlo je možné posouvat dopředu, dozadu, nahoru i dolů. Úhel sklonu opěradla lze měnit. Jízda na této elektrické tříkolce je tak pohodlná pro všechny typy postav. Područky jsou výškově stavitelné a je možné zvednout do vzpřímené polohy. Sedačka je otočná o 90°, je ergonomicky tvarovaná a je z kvalitní umělé kůže, která odpuzuje vodu.

  Mini Crosser M2 vychází z úspěšného modelu Mini Crosser M1. Hlavním rozdílem je inovativní systém řízení a zobrazování informací. Všechny důležité informace jsou u modelu Mini Crosser M2 zobrazeny na přehledném barevném displeji. Displej je skvěle čitelný i na přímém slunci, intenzita jasu se automaticky upravuje podle okolních světelných podmínek. Na displeji najdete informace o ujeté vzdálenosti, aktuální rychlosti, stavu baterie, okolní teplotě, datum a čas.

  Elektrickou tříkolku pro seniory Mini Crosser M2 zdarma přivezeme až k vám po celé ČR. Při předávání vás důkladně zaškolíme. Jedná se o repasovaný skútr ve velmi dobrém stavu. Repasováním prošel v našem servisním středisku. Poskytujeme na něj 18 měsíční záruku. Ke skútru obdržíte zdarma držák na hole a bezpečnostní vestu.

  Content missing