Afikim Afiscooter C4

84 990 107 590 

Pohodlný a univerzální elektrický skútr pro seniory od Izraelské značky Afikim. Elektrická čtyřkolka Afiscooter C4  se vyznačuje dobrou stabilitou. Může jet rychlostí až 15 km/h. Motor o výkonu 950 w. Maximální dojezd až 45 km. Elektrická čtyřkolka bez řidičáku má nosnost 150 kg. Model je dostupný v základním provedení nebo se střechou. Skútr se střechou vás ochrání před deštěm. Kvalitní tlumiče pro pohodlnou jízdu. Silné LED přední světlo, zadní světla, blinkry. Ve výbavě čtyřkolky Afiscooter C4 najdete úložný prostor, uzamykatelnou přihrádku a držák na nápoje. Ke každému elektrickému skútru dostanete zdarma bezpečnostní vestu. Afiscooter C4 přivezeme zdarma až k vám, při předávání vás důkladně zaškolíme. Záruka 2 roky.

✓Doprava zdarma po celé ČR.
✓Zaškolení při předání.
✓Dárek: držák na hole a reflexní vesta.

Katalogové číslo: - Kategorie: , ,

  Prostor pro vaše dotazy a nezávaznou poptávku

  Kontaktní udaje využijeme pouze k zodpovězení vašeho dotazu.

  Popis

  Elektrická čtyřkolka Afiscooter C4 (model 2021)

  Nový model elektrického skútru Afiscooter C4 z roku 2021 je dostupný v červené, modré, stříbrné a grafitově šedé barvě. Čtyřkolka pochází z dílny izraelské firmy Afikim, populární zejména v západních zemích a USA. Jedná se o středně velký skútr, který se díky svým vlastnostem a rozměrům hodí na nákupy, na cesty do města i na výlety do přírody. Vyznačuje se, stejně jako ostatní elektrické čtyřkolky výbornou stabilitou. Pokud hledáte model s dobrou manévrovatelností díky nízkému poloměru otáčení doporučujeme příbuznou tříkolku Afiscooter C3. Skútr bez řidičáku zvládne řídit opravdu každý.

  Čtyřkolka univerzální střední velikosti Afiscooter C4 má motor o výkonu 950 W. Díky tomu se s ní můžete vydat pohodlně i na cesty po náročnějším terénu, do města i do přírody. Kapacita baterie 75 Ah. Skútr dosahuje maximální dojezdové vzdálenosti 40–45 km. Na maximální dojezd má vliv kapacita baterie, terén a váha jezdce. Nosnost elektrického skútru je 150 kg. Maximální rychlost skútru je 10–15 km/h v souladu s českou legislativou. Čtyřkolka se vyznačuje dobrou stabilitou i za ztížených podmínek.  Elektrický skútr pro seniory je vybaven silným LED osvětlením, směrovými, brzdovými zadními světly a blinkry pro bezpečnou jízdu i po setmění. Pohodlné ortopedické křeslo je plně nastavitelné a má sklopné područky. Afiscooter C4 má oboustranné ovládání a lze jej ovládat i jednou rukou. Na zakázku lze skútr upravit na nožní ovládání. Na centrálním sloupku se nachází snadno čitelný displej, všechny potřebné informace jsou na něm dobře viditelné i za intenzivního slunečního záření. V přední části skútru se nachází velká uzamykatelná přední přihrádka a držák na nápoje. Model splňuje ty nejvyšší standardy a je certifikovaný:  ISO 9001: 2015, CE-12184 (pro provoz v Evropě), EN 12184, Schválení FDA pro provoz USA.

  Afiscooter C4 může řídit opravdu každý. Je to vhodný elektrický skútr pro hendikepované, seniory a všechny osoby, které nemají nebo přišli o řidičské oprávnění. Ovládání čtyřkolky je oboustranné, je uzpůsobené pro leváky i praváky. Ovládat skútr můžete jen jednou rukou. Na zakázku ho lze upravit na nožní ovládání.

  Elektrická čtyřkolka Afiscooter C4 je dostupná ve dvou provedeních: standard a se střechou. Čtyřkolka se střechou chrání jezdce při jízdě za nepříznivých povětrnostních podmínek, např.: při dešti. V přední části se nachází prostorný uzamykatelný prostor.

  Svoboda pohybu dodává elektrické skútry pro hendikepované a osoby se sníženou pohyblivostí po celé ČR zdarma. Při dodání vás důkladně zaškolíme. Máme zázemí vlastního servisu, takže vám rádi pomůžeme i po konci záruky. Ke každému skútru nabízíme jako dárek zdarma: držák na hole a bezpečnostní vestu. Jsme oficiálním partnerem českého zastoupení společnosti Afikim.

  Parametry elektrického skútru Afikim Afiscooter C4

  • Celková délka: 137 cm
  • Celková šířka: 67 cm
  • Celková výška: 128 cm bez střechy / 163 cm se střechou
  • Světlá výška: 10 cm
  • Hmotnost: 95 kg s baterií
  • Nosnost: 150 kg vč. řidiče
  • Dojezd: 40-45 km
  • Maximální rychlost: 10-15 km/h
  • Max. úhel stoupání: 9° (16%)
  • Poloměr otáčení: 170 cm
  • Šířka sedadla: 46 cm
  • Typ pneumatiky: vzduchové (1.7 bar)
  • Pneumatiky – přední: 4.10/3.50 – 6 palců
  • Pneumatiky – zadní: 4.10/3.50 – 6 palců
  • Typ baterie: 24 V/85 Ah, max.
  • Pohonná jednotka: pohon zadních kol / 24V DC motor / 950W
  • Controller: SD 120A
  • Nabíječka: 8 Amp
  • Barva: modrá / grafitově šedá / stříbrná / červená

   

  Další informace

  Barva

  červená, grafitově šedá, modrá, stříbrná

  Kapacita baterie

  75 Ah

  Provedení

  se střechou, základní provedení

  Celková délka

  137 cm

  Značka

  Afikim

  Content missing