Čtyřkolka Mini Crosser M2

47 000 

Repasovaná elektrická čtyřkolka Mini Crosser M2 dánské značky má jedinečný design a dokonalé zpracování. Mini Crosser M2 byl podroben náročným crash testům. Jako jeden z mála elektrických skútrů má nastavitelné zadní odpružení. Rychlost 12–⁠15 km/hod, v souladu s českými předpisy. Elektrický skútr bez řidičáku Mini Crosser M2 má snadné ovládání a vynikající manévrovatelnost. Nosnost 175 kg. Od své předchozí verze se Mini Crosser M2 liší velkým a dobře čitelným displejem za všech okolností. Pohodlné ergonomické sedadlo, které lze plně nastavit bez nářadí. Vybaven předním světlometem, brzdovými světly a blinkry. Ruční brzda pro větší bezpečnost. Skútr přivezeme po celé ČR až k vám domů a podrobně vás seznámíme s jeho používáním. Mini Crosser M2 prošel pečlivým repasováním v našem servisu. Poskytujeme záruku 18 měsíců. Ke skútru dostanete jako dárek držák na hole a bezpečnostní vestu.

Kategorie: ,

  Prostor pro vaše dotazy a nezávaznou poptávku

  Kontaktní udaje využijeme pouze k zodpovězení vašeho dotazu.

  Popis

  Repasovaný elektrický skútr Mini Crosser M2 je výborný pro seniory a hendikepované. Jedná se o  velmi spolehlivý kvalitní dánský produkt vyvinutý s ohledem na náročné skandinávské klimatické podmínky a nabízí komfortní jízdu. Bezpečnost je pro výrobce Mini Crosser vždy na prvním místě, a proto podstupují jejich skútry náročné crash testy. Model zaujme svébytným designem. Má silný motor a pohodlné odpružení, včetně jedinečného zadního nastavitelného, které u žádné jiné tříkolky nenajdete.

  Mini Crosser M2 je díky zadní ruční brzdě mimořádně bezpečný. S novými bateriemi s kapacitou 110 Ah na jedno nabití ujede až 80 km. Dojezd jako takový je závislý na kapacitě baterií, terénu a váze jezdce. Repasovaná elektrická čtyřkolka je vybavena LED brzdovými světly, blinkry a silným předním světlometem pro bezpečnou jízdu za snížených světelných podmínek. Posaďte se do exkluzivní nastavitelné ergonomicky tvarované sedačky s kvalitní umělou kůží, odolné vůči vodě a vlhkosti. Sedadlo lze posunout vpřed, vzad, nahoru, dolů a také upravit úhel sklonu opěradla, celá sedačka je také otočná o 90°. Sedadlo je plně nastavitelné bez použití nářadí.

  Elektrický skútr Mini Crosser M2 přebírá to nejlepší z úspěšného modelu Mini Crosser M1, zejména inovativní řízení a zobrazování informací. Od svého předchůdce se liší přehledným barevným displejem, zobrazujícím všechny klíčové informace. Automatická úprava jasu podle okolního osvětlení umožňuje snadnou čitelnost za všech okolností. Všechny důležité informace jsou na jednom místě, od ujeté vzdálenosti, aktuální rychlosti, stavu baterie, okolní teploty až po datum a čas.

  Repasovanou elektrickou čtyřkolku pro seniory Mini Crosser M2 zdarma doručíme až k vám po celé České republice. Během předání vás také důkladně zaškolíme ohledně jejího používání. Elektrický skútr je velmi dobrém stavu po důsledné renovaci provedené v našem servisním středisku. Na skútr poskytujeme 18měsíční záruku na jeho funkčnost. Jako bonus k tomuto skútru obdržíte držák na hole a bezpečnostní vestu.

  Content missing