Handicare 20 (STERLING Trophy 20)

55 000 

S elektrickým skútrem Handicare 20 si užijete perfektní jízdní komfort. Ideální čtyřkolka pro seniory na delší vyjížďky do města i do přírody. Plynule nastavitelná rychlost 6-12 km/h. má jedinečný systémem odpružení pro pohodlnou jízdu. Skútr byl odborně repasován v našem servisu, poskytujeme na něj 18 měsíční záruku.

✓Doprava zdarma po celé ČR.
✓Zaškolení při předání.
✓Dárek: držák na hole a reflexní vesta.

Kategorie: , , ,

  Prostor pro vaše dotazy a nezávaznou poptávku

  Kontaktní udaje využijeme pouze k zodpovězení vašeho dotazu.

  Popis

  Elektrická čtyřkolka Handicare 20 (STERLING Trophy 20)

  Tento komfortní skútr spojuje jedinečný systém odpružení s optimální ergonomií – zajišťuje maximální komfort jízdy. Rychlost čtyřkolky je plynule nastavitelná 6 – 12 km/h. Skútr se ovládá pomocí volantu na středovém panelu. Na přehledném displeji jsou zobrazovány všechny důležité informace, jako je rychlost, počet ujetých kilometrů a stav baterie.  Skútr prošel kompletním repasováním v našem servisním středisku a je ve výborném stavu. Na Handicare 20 poskytujeme 18 měsíční záruku.

  STERLING Trophy 20 od výrobce Handicare

  Tento elektrický skútr byl vyroben společností Handicare. Na trh byl uveden pod značkou STERLING, která zastřešuje vybrané prémiové skútry od Handicare. Tuto elektrickou čtyřkolku můžete najít jak pod označením STERLING Trophy 20, tak i označením Handicare 20, nebo také Handicare Trophy 20.

  Skútr se přizpůsobí vaším potřebám

  Pohodlné sedadlo je plně nastavitelné, tak aby se přizpůsobilo vašim potřebám. Skútr je možné ovládat bez problému ovládat jednou rukou.
  Čtyřkolka Trophy 20 je tak vhodná i pro osoby s problémy se zády či omezenou funkcí rukou. Ovládání skútru je na pravé ovládání (nastavení sedadla), ale na požádání je pro vás rádi zdarma upravíme.

  Klíčové vlastnosti čtyřkolky STERLING Trophy 20

  • Repasovaný elektrický skútr Trophy 20 se zárukou 18 měsíců
  • Aktivní nezávislé zavěšení přední a zadní nápravy.
  • Elektrická čtyřkolka s  nosností 160 kg.
  • Maximální dojezd s novými bateriemi 45 km.
  • Rychlost jízdy 6-12 km/h.

   

  Další informace

  Značka

  Handicare

  Content missing