Handicare 20 (STERLING Trophy 20)

55 000 

S elektrickým skútrem Handicare 20 si užijete perfektní jízdní komfort. Ideální čtyřkolka pro seniory na delší vyjížďky do města i do přírody. Plynule nastavitelná rychlost 6-12 km/h. má jedinečný systémem odpružení pro pohodlnou jízdu. Skútr byl odborně repasován v našem servisu, poskytujeme na něj 18 měsíční záruku.

Novinka v naší nabídce!

Bližší informace vám rádi poskytneme po telefonu: 722 945 094.

✓Doprava zdarma po celé ČR.
✓Zaškolení při předání.
✓Dárek: držák na hole a reflexní vesta.

Popis

Tento komfortní skútr spojuje jedinečný systém odpružení s optimální ergonomií – zajišťuje maximální komfort jízdy. Rychlost je plynule nastavitelná 6 – 12 km/h. Ovládání skútru Skútr se ovládá pomocí volantu na středovém panelu. Na přehledném displeji jsou zobrazovány všechny důležité informace, jako je rychlost, počet ujetých kilometrů a stav baterie.  Skútr prošel kompletním repasováním v našem servisním středisku a je ve výborném stavu. Na Handicare 20 poskytujeme 18 měsíční záruku.

STERLING Trophy 20 od výrobce Handicare

Tento elektrický skútr byl vyroben společností Handicare. Na trh byl uveden pod značkou STERLING, která zastřešuje vybrané prémiové skútry od Handicare. Můžeme jej najít jak pod označením STERLING Trophy 20, tak i označením Handicare 20, nebo také Handicare Trophy 20.

Skútr se přizpůsobí vaším potřebám

Pohodlné sedadlo je plně nastavitelné, tak aby se přizpůsobilo vašim potřebám. Skútr je možné ovládat bez problému ovládat jednou rukou.
Skútr je tak vhodný i pro osoby s problémy se zády či omezenou funkcí rukou. Ovládání skútru je na pravé ovládání (nastavení sedadla), ale na požádání je pro vás rádi zdarma upravíme.

Klíčové vlastnosti čtyřkolky STERLING Trophy 20

  • Repasovaný skútr se zárukou 18 měsíců
  • Aktivní nezávislé zavěšení přední a zadní nápravy.
  • Vysoká nosnost 160 kg.
  • Maximální dojezd s novými bateriemi 45 km.
  • Rychlost jízdy 6-12 km/h.

 

Další informace

Značka

Handicare

Content missing