Publikováno 1 komentář

Středně velký skútr do nepohody? Afikim C3 a C4

Pokud hledáte nový středně velký elektrický invalidní skútr, určitě by jste při svém rozhodování neměli opomenout modely Afikim C3 a Afikim C4.

Za těmito elektrickými skútry stojí známá izraelská společnost Afikim Mobility scooters s více než 35 letou tradicí. Každý komponent techto skútrů je dotažen do posledního detailu. Máte tak jistotu, že vás nepotkají žádná nepříjemná překvapení.

Tyto elektrické tříkolky a čtyřkolky jsou vybaveny silným motorem o výkonu 950W. Jsou tak ideální jak pro jízdu po městě, tak i na výlety do přírody. Na zpevněných lesních a polních cestách oceníte kvalitní celkové odpružení. Díky tomu, že se jedná o středně velké skútry, můžete je používat i při nakupování v obchodních centrech.

Jízda je velmi pohodlná díky plně nastavitelnému ergonomickému sedadlu. Středový sloupek je navržen tak, aby měl řidič vše na dosah. Samozřejmostí je rozsáhlé volitelné příslušenství, jako je zadní koč, držák berlí a podobně.

Afikim C4 – elektrická čtyřkolka

Elektrický invalidní skútr ve čtyřkolovém provedenní bývá některými uživately preferován. Čtyři kola jim dodávají větší pocit jistoty. Afikim C4 je elektrická čtyřkolka pro seniory, hendikepované, a všechny, kteří se chtějí opět svobodně pohybovat. Afikim C4 je dostupný ve dvou barevných provedeních, modré a červené.

Více informací a možnost objednání

Afikim C3 – elektrická tříkolka

I přes to, že elektrické tříkolky mají oproti čtyřkolkám o jedno kolo méně, z naších zkušeností plyne, že se při jízdě po nerovném terénu stabilnější než čtyřkolky. Afikim C3 je dostupný se stříbrné a modré barvě.

Více informací a možnost objednání

Vzhledem k tomu, že se jedná o nové skútry, poskytujeme na ně standardní záruku 2 roky. Doprava až k vám, a zaučení zdarma. Zádi vám odpovíme na případné dotazy, neváhejte nám zavolat.

1 komentář u „Středně velký skútr do nepohody? Afikim C3 a C4

  1. Dobrý den,
    chci si koupit elektrický invalidní vozík Afikim C4, nový, barvy stříbrné nebo modré, s košíkem, zpětným zrcátkem a nosičem berlí a dopravou do Zlínského kraje. Preferuji cenu.
    Prosím, nabídněte na kasparik@vsmt.cz
    Miroslav Kašpařík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *