Publikováno Napsat komentář

Nové elektrické skútry Shoprider a Afikim

Na naší nabídce nově najdete kromě repasovaných i zcela nové elektrické skútry značkek Shoprider a Afikim. Svobodapohybu.cz je certifikovaným partnerem jejich oficiálního dovozce.

Na všechny nové skútry Shoprider a Afikim poskytujeme 2 roky záruku. V naší nabídce najdete aktuální modely inspirované nejnovějšími trendy. Po vyplnění nezávazné poptávky a telefonické objednávce , zboží dopravíme až k vám domů. Zároveň vás kompletně zaškolíme. Vězte, že ovládání skútru ovládnete během chvilky. K řízení těchto čtyřkolek a tříkolek koneckonců ​nepotřebujete ani řidičský průkaz​. Během školení se můžete zeptat na cokoliv, co vás v souvislosti s novými modely skútrů zajímá. Po naší návštěvě budete vědět, jak skútr ovládat, kdy jej nabíjet a jak o něj pečovat.

Tříkolky a čtyřkolky Shoprider

Skútry nejen pro seniory holandské značky Shoprider mají řadu provedení i velikostí. Všechny modely jsou vybaveny ​plně nastavitelným ergonomickým sedátkem​. Jízda je komfortní bez ohledu na terénní podmínky. Řízení je uzpůsobené tak, aby jej zvládl každý. Elektrické skútry Shoprider můžete ovládat jednou rukou, případně lze do nich nainstalovat nožní ovládání. Mezi skútry této značky najdete​ modely vhodné do interiéru, města i do přírody​. Některé z elektrických vozíků zaujmou aktuálním vzhledem, jiné možnostmi, které nabízejí. Na některých se můžete vydat hned ve dvou, jiné vám poskytnou díky kompletnímu zastřešení komfort při jízdě za nepříznivého počasí. Značka Shoprider vyrábí své skútry v Holandsku ​už od roku 1988​. Jen v Evropě prodá ročně více než 40 000 elektrických skútrů.

Prohlédněte si skútry Shoprider

Afikim Mobility scooters

Elektrické tříkolky a čtyřkolky izraelské značky Afikim jsou vždy kvalitně zpracované, a díky tomu i velmi spolehlivé. O svých dobrých vlastnostech přesvědčují zákazníky​ už více než 35 let​. Ať už se rozhodnete pro jejich skútr vhodný do terénu či do města, jistě budete nadšeni ze ​snadného ovládání​ i pohodlí, které vám poskytne ergonomicky tvarovaná sedačka. Vybrat si můžete z nových modelů s kabinou, poskytující ​komfort i za zimního či deštivé ho počasí​. Na výlet či větší nákupy ve dvou můžete využívat modely s dvojsedačkou. Doposud největší model Afikim M s tichým provozem využijte například v lázních, hotelech, i velkých skladech.

Prohlédněte si skútry Afikim

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *