Publikováno Napsat komentář

Interiérové skútry: Snadný pohyb doma či na nákupech

Existuje řada typů a modelů elektrických tříkolek a čtyřkolek. Některé jsou svými vlastnostmi uzpůsobené do města, jiné zvládnou i náročnější terén a jsou tak vhodné na výlety do přírody. Tyto skútry jsou však relativně rozměrné a těžké. Existují však také elektrické skútry, které ocení především ti, co potřebují usnadnit pohyb v uzavřených prostorách jako je byt či dům, obchodní centrum či supermarket. Tyto vozítka najdete v kategorii Interiérové skútry.

Lehká konstrukce a snadná manipulace

Elektrické skútry vhodné do interiéru se vyznačují malými kompaktními rozměry. Díky tomu s nimi můžete jezdit bez obtíží i v úzkých uličkách supermarketu. Jejich šířka není větší než 80 cm.

Konstrukce interiérových skútrů je lehká a snadno rozložitelná na několik částí. Díky tomu můžete skútr sebou brát na cesty, uložit ho do kufru auta, výtahu či jinak snadno přepravit tam, kde potřebujete.

Výrobci interiérových skútrů přemýšleli i nad nejmenšími detaily. Vozítka jsou obuté do světlých pneumatik, které nedělají na žádném z povrchů nežádoucí stopy.

Jednoduché ovládání – nepotřebujete ŘP

Jízdu na interiérovém skútru zvládne každý. Při dodání vás v jeho ovládání zdarma zaškolíme. Vězte, že si ovládání osvojíte rychle. K jízdě na elektrické tříkolce nebo čtyřkolce nepotřebujete řidičský průkaz.

Doprava, záruka a servis

Interiérový skútr dopravíme zdarma až k vám. V ceně je zaškolení a široké příslušenství. Repasované skútry nabízíme se zárukou 18 měsíců, na nové modely pak záruku 2 roky. Provádíme záruční i pozáruční servis v našem servisním středisku. Interiérový skútr si můžete také zapůjčit na zkoušku, nebo po dobu nemoci.

Repasované tříkolky a čtyřkolky Go-Go

Repasované interiérové tříkolky a čtyřkolky značky Go-Go travel lze rozložit jednou rukou. Snadno je tak můžete převážet výtahem či v kufru automobilu. Jednoduché intuitivní ovládání vám umožní plně se soustředit na řízení.

Go-Go Traveller Tříkolka Go-Go Traveller Čtyřkolka

Nové interiérové skútry Shoprider Joy a Shoprider Sporty

Snadno skladatelné elektrické čtyřkolky značky Shoprider mají jednoduchý a kompaktní design, díky čemuž je můžete snadno přepravovat. Tyto modely se mimo jiné vyznačují snadným přístupem k baterii, což umožňuje snížení hmotnosti při demontáži apod. Plně nastavitelná sedačka, odolné pneumatiky umožňuje pohodlnou a bezpečnou jízdu. Na jedno nabití ujedou tyto skútry až 23 km. Záruka na nové modely Shoprider je 2 roky.

Shoprider Joy Shoprider Sporty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *