Publikováno Napsat komentář

Kabinové skútry – náhrada za auto?

Kabinový elektrický skútr

Na pohled vypadají jako motorky zkřížené s auty. Na rozdíl od nich vyžadují však méně péče a pro jejich řízení nepotřebujete řidičský průkaz.

Kabinové elektrické skútry si našly své majitele mezi těmi, kteří milují výhody elektrických skútrů a zároveň rádi cestují za nepříznivého počasí. Jsou to zkrátka vozidla pro dobrodružné povahy, které mají rády svobodu.

Hlavní výhody elektrických skútrů

Elektrické skútry může řídit každý, a to i bez řidičského oprávnění. Zároveň umožňují bezpečnou a pohodlnou jízdu i v náročných terénech.

Vzhledem k tomu, že využívají jako zdroj energie elektřinu, jsou šetrné k životnímu prostředí. Jejich maximální rychlost se pohybuje okolo 15 km/hod.

Ovládání je snadné. Manipulaci s kabinovým skútrem se naučí každý během našeho zaškolení, které je zdarma. Řízení si osvojíte během několika chvil bez ohledu na předchozí zkušenosti.
Pro další cestu stačí pouze nabít baterku. Nemusíte se o ně více starat. V případě potřeby vám kdykoliv poskytneme servis. Na všechny kabinové skútry poskytujeme záruku 2 roky. Také zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Skútry se střechou: Afikim a Shoprider

Obě značky nabízí kabinové skútry poskytující ten nejvyšší komfort a bezpečnost při jízdě. Mají velká okna pro výborný rozhled a bezpečnou jízdu. Tu dále zajišťují stěrače, osvětlení, bezpečnostní pásy, nastavitelná sedadla či zpětná zrcadla. Komfortní jízdu po celý rok umožňuje u některých modelů také topení

Afikim S4 Cabin

Kabina skútru se střechou Afikim S4 Cabin je uvnitř vybavená topením, přehledným LCD displejem, držákem na berle a programovatelnou řidící jednotkou. Sedačka je ergonomická, posuvná a velmi pohodlná. LED světlomety umožňují přehlednou jízdu. Dojezdová vzdálenost skútru je až 45 km na jedno nabití. Díky náhonu na všechny 4 kola je i jízda v náročnějším terénu pohodlná a bezpečná.

Shoprider Cabin     

Kabinový skútr Shoprider Cabin s robustní konstrukcí a odpruženým rámem je připraven se s vámi vydat téměř kamkoliv. Vůz má přední i zadní odpružení kol. Na přání jej lze dodat i s topením pro zimní období. Tento skútr se střechou má díky velkokapacitním bateriím dojezdovou vzdálenost až 42 km.

Shoprider Cabin 4×4

Model Shoprider 4X4 Cabin s vámi překoná nejen nepřízeň počasí i velmi náročný terén. Díky pohonu na 2 motory a náhonu na 4 kola s vámi snadno a pohodlně zdolá i náročný terén. Tento skútr se střechou je jinak plně vybavený pro bezpečnou jízdu, podobně jako předchozí skútry. Nechybí ani vnitřní koberec či polštáře pro vyšší komfort. Dojezdová vzdálenost na jedno nabití je až 32 km.     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *