Publikováno Komentáře: 4

Zakázková úprava elektrických skútrů

Pokud se nespokojíte s běžným vzhledem, můžeme profesionálně upravit elektrický skútr nebo vozík přesně podle vašich představ. Stačí nás kontaktovat a říct nám své specifické potřeby.
Podívejte se, jak jsme předělali standardní červený skútr Trophy Booster 5 do atraktivního, černobílého provedení.

Fotografie hotového skútru Trophy Booster Black & White

Fotografie z přestavby elektrického skútru Trophy Booster

Nástřik karosérie – barevné provedení elektrického skútru na zakázku

4 komentáře u „Zakázková úprava elektrických skútrů

  1. Dobrý den, mám dotaz : vlastním inv.vozík PUMA YES z důvodu že jsem diagnostikován ALS a nevládnu nohama. Podařilo se mi , za pro mě dostupnou cenu koupit tento vozík po zemřelém. Nejde mi zvedat levá „podnožka“. Není v mojich možnostech kamkoliv vozík dopravovat. Jsem „bytem“ v Seniorském domě v Semilech. Děkuji za odpověď J.Matějíček

    1. Dobrý den, omlouvám se za pozdní reakci, ale asi jste omylem napsala komentář k článku. Pokud je to stále aktuální, stačí zavolat, prozvonit nebo poslat SMS tel. 722945094, vymyslíme, jak Vám můžu s opravou vašeho vozíku pomoci.

  2. Dobrý den. Hledám náhradní servis místo zrušeného z Napajedel. Nejede mi senior skútr. Jsem od Brna. Jaké jsou možnosti a ceny z vaší strany?

    1. Dobrý den, servis elektrických skútrů je možný, cena se odvíjí od typu opravy. Detaily s Vámi rád proberu pro telefonu, stačí poslat SMS 722945094, děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *