Publikováno Napsat komentář

O značce Pride Mobility

Výrobců elektrických vozítek pro seniory a invalidy se na trhu vyskytuje velké množství. Známější a starší firmy pocházejí především z USA, Británie a Nového Zélandu.
Jedním z takových výrobců je i společnost Pride Mobility, která se stala světovým lídrem v oblasti navrhování, vývoje a výroby elektrických skútrů a zvedacích křesel pro osoby se zdravotním postižením a pro osoby se zhoršenou pohyblivostí.

Výrobky Pride Mobility jsou určeny pro venkovní i domácí provoz. Skútry a křesla nejen umožňují lidem s pohybovým postižením dostat se z místa na místo, ale také pomáhají předejít zraněním, jež by mohlo způsobit užití menších a méně stabilních druhů vozidel. Přispívají tak k výraznému zlepšení kvality života.

Více než 30 let zkušeností

Co se týče historie společnosti, Pride Mobility byla založena v roce 1986 v americkém Exeteru v Pensylvánii, jako odnož bývalého rodinného podniku. Její pobočky nalezneme ve Velké Británii, Nizozemsku, Itálii, Kanadě a Austrálii.
Ve svých začátcích se společnost Pride Mobility soustředila na výrobu Lift chairs – tedy zvedacích křesel, které pomáhaly jak starším osobám, tak osobám s omezenými pohybovými schopnostmi postavit se na nohy. Tito lidé se díky zvedacím křeslům mohli bez větších problémů posadit i postavit. Toto úzké zaměření společnosti Pride Mobility bylo brzy rozšířeno i na vozíky, které byly poháněny motory.

Pride Mobility Scooters

Jedná se o  kompaktní, snadno přenosný a mobilní skútr, velmi stabilní, vhodný pro venkovní i bytové užití. Košíky umístěné na přední straně vám usnadní nakupování.
Ať už jste vášnivým cestovatelem nebo se rádi pohybujete v okolí domova či přímo v prostorách vašeho bytu, s mobilním Go-Go skútrem budou vaše pohybové aktivity mnohem jednodušší než doposud. Produkty Go-Go® Travel Mobility jsou vybaveny lehkou konstrukcí, díky čemuž jsou velmi snadno ovladatelné.
Tyto interierové elektrické skútry jsou snadno rozložitelné. Můžete je tak snadno převést autem nebo výtahem.

Další zajímavý pomocníci od Pride Mobility

Zaměřme se zde alespoň krátce na stručnou charakteristiku některých produktů z širokého sortimentu Pride Mobility které zatím nemáme v nabídce.

Jazzy Power Chairs

Jazzy® Power Chairs je více než jen elektrický invalidní vozík. Nabízí širokou škálu mobilních řešení od lehce přenosných elektrických invalidních vozíků až po robustní modely s odpružením pro lepší výkon v různých druzích terénu. Má pevnou konstrukci a snadno se ovládá.

Pride Power Lift Recliners

Pride® Power Lift Recliners je stylové, pohodlné a spolehlivé výsuvné křeslo, navržené tak, aby bylo funkční a zároveň moderní součástí vašeho domova.

Pride® Lifts & Ramps

A konečně Pride® Lifts & Ramps jsou vnitřní výtahy speciálně konstruované tak, aby byly vhodné pro širokou škálu vozidel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *