Publikováno Napsat komentář

Elektrické skútry vhodné pro seniory

K řízení elektro skútrů nepotřebujete řidičák, jsou tak ideální pro osoby, které už nemají nebo nemohou mít řidičský průkaz. Ovládání elektrických skútrů je pro seniory jednoduché a fyzicky nenáročné.
Všechny skútry v naší nabídce jsou vhodné pro seniory, podívejte se na několik populárních modelů.

Elektrický skútr pro seniory – Winner

Winner je elektrický skútr s ideálními parametry nejen do běžného městského provozu. S maximální rychlostí 15 km/h se můžete vydat až k 40 km vzdálenému cíli. Síla motoru 500 W umožňuje zvládnout i složitější terén. Po „elektrické stránce“ je vybaven jednoduchými systémy, takže se dá na něj spolehnout.

Elektrický skútr pro seniory – Sterling Elite 3

Sterling Elite 3 má maximální rychlost 13 km/h, s kterou na jedno nabití ujede až 40 km. Motoru o síle 400 W zvládá všechny běžné situace při jízdě v městě. Designově je velmi povedenou tříkolkou pro seniory.

Elektrický skútr pro seniory – Booster Trophy 5

Elektrická tříkolka Booster Trophy 5 je bezpečný a pohodlný vozík. Můžete s ním vydat i do vzdálenějších míst. Bez potíží na jedno nabití ujede 40 km v rychlosti max. 15km/h. Motor o výkonu 500 W zvládne bez potíží jakoukoli vaši vyjížďku po městě.

Elektrický skútr pro seniory – Booster Trophy 6

Elektrická tříkolka ideální pro seniory Booster Trophy 6 je o něco lepší než jeho starší bratr Booster Trophy 5. Především má silnější motor a zvládá ujet na jedno nabití až 60km. Navíc má moderní design. Je ideální na výlety.

Elektrický skútr pro seniory – Luna Pride

Elektro skútr Luna Pride se vyznačuje, tak jako všechny elektrické skútry pro seniory, odpruženým podvozkem, který zajišťuje vysokou stabilitu a skvělé jízdní vlastnosti. S baterií na jedno nabití se s ním dojedete až do 40 km vzdálených cílů s rychlostí 15km/h. Výkonu  motoru 600 W zajistí plynulou jízdu i v náročnějších situacích.

Elektrický skútr pro seniory – Luna Pride Victory

Elektrická tříkolka Luna Pride Victory má vysokou nosnost, je tedy vhodná i pro těžší uživatele. S motorem o výkonu 800 W zvládá i náročné jízdní situace a je spolehlivá i na polních či lesních cestách. S rychlostí 15km/h můžete s ní ujet až 50km na jedno nabití.

Elektrický skútr pro seniory – Afikim – Sportster SE

Elektro tříkolka ideální pro seniory Afikim – Sportster SE (XXL) má sedačku, na které se pohodlně usadí i dvě osoby. Má vysokou nosnost a také velký košík, který unese až 25kg. Silný motor o výkonu 1300 W si poradí s téměř jakoukoli náročnou situací. Na jedno nabití se s tímto elektrickým skútrem můžete vydat až do 45km vzdáleného cíle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *