Publikováno Napsat komentář

Elektrické invalidní skútry vhodné do terénu

Pokud žijete na vesnici nebo v malém městě či obci, je vhodné přemýšlet o výběru elektro skútru, který si poradí i s polními cestami, lesními a jinými nezpevněnými terény. A zvláště pak, nechcete-li být omezováni  trasami nebo jste dobrodruzi a chcete se občas vydat i jinudy ke svému cíli.
Elektrické invalidní skútry vhodné do terénu mají trochu jiné parametry než skútry ideální do měst či do domácnosti.

Obecně platí, že čím lepší odpružení elektro vozík má, tím lépe a bezpečněji se vypořádá se „zdivočelým“ terénem. U elektrických skútrů do terénu nevadí černé pneumatiky, které nejsou ideální pro použití doma či v nákupních centrech, protože mohou tvořit černé stopy.

Lákají vás výlety?

Hledáte elektrický invalidní skútr nebo vozík do terénu? Klíčové pro vás může být mimojiné dojezdová vzdálenost a maximální rychlost.
Model Sterling Elite 3 je spolehlivý při všech běžný situacích. S dojezdovou vzdáleností 40km a s nejvyšší rychlostí 13km/h se můžete vydat i po „zdivočilejších“ terénech nejen městského provozu.
Elektrický skútr Winner je vhodným adeptem na vaše cestování i po neznámých cestách, protože má celodopružený podvozek a vynikající stabilitu. Na jedno nabití s ním můžete ujet až 40km s maximální rychlostí 15km/h.
Ideálními na výlety jsou i elektro skútry značky Booster Trophy. Pokud jde o Booster Trophy 5, s kterým se můžete vydat v rychlosti 15 km/h až do 40km vzdáleného cíle.
Booster Trophy 6 zdědil po svém mladším bratrovi spoustu skvělých vlastností, mimo nich vyniká silnějším motorem, který zvládá i náročnější jízdní situace. A nemusíte se s ním bát dojet i trochu dál, bez potíží  s ním ujedete i 60km.
Luna Pride s celkovým odpružením vás odveze kamkoli se vám umane, jen nesmíte zapomenout na další nabití před 40km, aby jste zase mohli pokračovat v cestě. Rychlost s kterou jede může dosáhnout až 15km/h.
Elektrický skútr Luna Pride Victory je jedním s nejlepších partnerů na výlety. S maximální rychlostí 15km/h můžete dojet až 50km. Oproti Luna Pride  má vpředu prostor na nohy a několik dalších vychytávek
Akifim Sportster SE (XXL) s oblibou označovaný jako vesničan, je elektro skútr s nejsilnějším motorem z našich elektrických tříkolek. Má to nejtypičtejší vesnické a taky se na něm můžete vydat na cesty dlouhé až 45km ve dvou. Má k tomu uzpůsobenou sedačku a nosnost do 200kg.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *