Publikováno

Jarní novinky a slevy

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. My věříme, že je to z elektrického skútru. A to obzvlášť na jaře, kdy můžeme konečně vyrazit na výlety do přírody. Máme pro vás hned tři nové skútry a jedinečné jarní ceny u zavedených modelů.

Jarní slevy

Připravili jsme si pro vás dubnovou akci. Oblíbený elektrický invalidní skútr Booster Trophy 5 si můžete nyní pořídit za bezkonkurenčních 16 000 Kč. Zároveň jsme upravili ceny u vybraných modelů.

Novinky

Máme pro vás v nabídce hned tři nové skútry pro seniory a osoby se sníženou mobilitou. Projížďku na nich však můžou ocenit i lidé, kteří z různých důvodů nemají řidičský průkaz.

Elektrická tříkolka Vita TSportovní elegán do města Vita T

Krásný el. skútr sportovního vzhledu s excelentními jízdními vlastnostmi do města. Vhodný je také k výletům do přírody. Nosnost elektrické tříkolky Vita T je 160 kg, maximální rychlost 15 km/h.

 

 

Prohlédněte si Vita T

elektrický invalidní skútr Afikim BreezeNejsilnější skútr pro jednoho Afikim Breeze

Výkon motoru elektrických skútrů pro seniory a hendikepované se obvykle pohybuje do 800 W. Afikim Breeze je jiný! Výrobce jej osadil hned 700 W motorem. Díky tomu dosahuje tento skútr excelentních jízdních vlastností v terénu a kopcích.

Prohlédněte si Afikim Breeze

 

Booster trophy 6Nový (nerepasovaný) skútr Booster Trophy 6

Booster Trophy 6 vyšší řady s výkonnějším motorem. Jedná se o nový skútr, doporučujeme si prohlédnou fotografie, je to opravdu krasavec. Nadstandardní záruka 2,5 roku.

Prohlédněte si Booster Trophy 6 vyšší řada

 

Bohaté příslušenství a doprava až k vám ZDARMA!